Oferta - Promocja zdrowia 

Promocja Zdrowia


Każdego uczestnika naszych programów, warsztatów i terapii inspirujemy i motywujemy do praktycznego stosowania zasad Zdrowego Stylu Życia:

  1. W Restauracji Agat przygotowujemy codziennie posiłki oparte na naturalnych, świeżych produktach, zgodnie z zasadami żywienia według Św. Hildegardy.
  2. Podczas konferencji i warsztatów propagujemy wiedzę na temat żywienia, uczymy świadomego wyboru produktów, które mają korzystny wpływ na zdrowie.
  3. Dbamy o nastawienia psychiczne – na warsztatach oraz podczas terapii zachęcamy do pracy nad sobą, budujemy optymizm i wiarę w siebie.
  4. Umożliwiamy ćwiczenia fizyczne oraz relaksacyjne w strefie fizykoterapeutycznej i kinezyterapeutycznej.Dodatkowo goście moga skorzystać z naturalnych zasobów rezerwatu Stawy Raszyńskie. Nasz umysł najlepiej odpoczywa podczas wysiłku fizycznego i kontaktu z przyrodą.
  5. Stwarzamy warunki do indywidualnego relaksu. Goście mogą skorzystać z masażu terapeutycznego i leczniczego. Proponujemy wyselekcjonowane lektury z naszej księgarni i relaksującą muzykę. Te proste czynności pomagają osiągnąć i utrzymać równowagę psychiczną oraz stan zadowolenia.
  6. W Centrum znajduje się Kaplica Św. Hildegardy, miejsce modlitwy i skupienia. Kaplica opiekuje sie duchowny katolicki, który obecnościa i rozmową wspiera w poszukiwaniu pełni życia i sensu istnienia.
  7. Dbamy o dobry sen. Wyspany człowiek jest nie tylko fizycznie zdrowszy, ale również bardziej radosny, skoncentrowany i efektywny w pracy. Centrum jest zlokalizowane w cichej okolicy, zaś w pokojach do dyspozycji Gości są wyjątkowo wygodne łóżka rehabilitacyjne.

 

Oferta Centrum to zaproszenie do zdrowego stylu życia. Inspirujemy i codziennie pokazujemy działania, które służą naszemu zdrowiu, kształtują dobre nawyki żywieniowe oraz pokazują, jak harmonijnie łączyć pracę z wybraną formą ruchu i czasem na odpoczynek oraz rozwój duchowy.

 

 


Pozostałe usługi