Holistyczne Podejście do ZdrowiaHOLISTYCZNE PODEJŚCIE DO ZDROWIA

JAK BUDOWAĆ HARMONIĘ W ŻYCIU ?

 


TERMINY WARSZTATÓW

Warsztat rozpoczyna się w sobotę o godz. 10.00, kończy w niedzielę o godz. 14.30.

Styczeń 2019         Marzec 2019           Maj 2019

    26-27.01.2019         30-31.03.2019        25-26.05.2019

CENNIK

Cena za pobyt i zajęcia warsztatowe wynosi 639 zł.

Cena obejmuje udział w warsztatach, bufet podczas przerw, nocleg w pokojach dwuosobowych oraz posiłki (w sobotę: obiad i kolacja, w niedzielę: śniadanie i obiad). Istnieje możliwość noclegu w pokoju jednoosobowym za dopłatą.

Rezerwacja i dodatkowe informacje - Kliknij

Rezerwacji dokonać można telefonicznie lub mailowo od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00.

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki w wys. 200 zł w terminie do 7 dni od daty rezerwacji na konto:

 

Arvena Group Sp. z o.o. Alfa Sp. K., Majdańska 1, 04-088 Warszawa

Rachunek Nr: 76 8015 0004 0072 4456 2070 0001

tytułem: imię i nazwisko uczestnika, data pobytu, warsztat: holistyczne podejście do zdrowia

  Opłatę za pobyt zmniejszoną o kwotę zaliczki należy uregulować przelewem, gotówką lub kartą płatniczą przed turnusem. W przypadku rezygnacji z udziału w terminie krótszym niż 2 tygodnie przed rozpoczęciem zaliczka nie podlega zwrotowi. W przypadku losowej konieczności skrócenia pobytu prosimy o indywidualny kontakt. W przypadku braku odpowiedniej ilości zgłoszeń zastrzegamy sobie prawo do odwołania turnusu. W takiej sytuacji dokonamy zwrotu wpłaconych zaliczek.

 

Holistyczne podejście do zdrowia

Jak budować harmonię w życiu?

Na warsztatach uświadomisz sobie, jak ważna jest harmonia w naszym codziennym życiu. Będziesz uczył się tego, jak w życiu zachować równowagę, a co za tym idzie i zdrowie. Dowiesz się również, jak utrzymywać harmonię pomiędzy potrzebami ciała, emocjami, dążeniami i oczekiwaniami umysłu oraz presją płynącą z zewnątrz. Zrozumiesz też, które obszary warunkujące pełne zdrowie zaniedbujesz, w jakich dziedzinach wymagasz od siebie zbyt wiele. Dowiesz się, co zrobić, by móc żyć pełnią życia i cieszyć się zdrowiem.

Program pozwala spojrzeć na nasze życie holistycznie, ponieważ tylko takie podejście warunkuje osiągnięcie pełnego zdrowia. Prawdziwe zdrowie bowiem to nie tylko całkowity brak choroby lub kalectwa, ale także stan pełnego fizycznego, umysłowego i społecznego dobrostanu – przekonuje Światowa Organizacja Zdrowia. Program ma na celu zainspirowanie do wprowadzenia zmian pozwalających na korzystanie z życia w pełni. Daje motywację do stosowania działań profilaktycznych chroniących nasze zdrowie.

.  


 Zapraszamy  do Centrum Promocji Zdrowia Falenty

nowoczesnej placówki leczenia holistycznego.

(Pobierz Program PDF – Wydrukuj Pełną Ofertę)


– co wpływa na Twoje zdrowie,
– co Ci przeszkadza w osiągnięciu harmonii,
– jak emocje wpływają na Twoje życie i zdrowie,
– jak Twoje przekonania wpływają na jakość i satysfakcję z Twojego życia,
– jak Twoje wartości duchowe budują życie w zdrowiu,
– co hamuje, a co napędza Twoje działania,
– kiedy i z czego warto zrezygnować, by żyć w zgodzie ze sobą i budować swoje zdrowie.
– otwartość i empatię,
– wsparcie w odkrywaniu siebie,
– narzędzia, dzięki którym będzie możliwe zachowanie równowagi w różnych momentach życia,
– pomoc przy wykonywaniu pierwszego kroku ku wewnętrznej harmonii,
– wiedzę, jak na co dzień budować równowagę między ciałem, duchem, umysłem i emocjami.

Program jest skierowany do osób, które chcą cieszyć się lepszym zdrowiem i odczuwać większą satysfakcję z życia, chcą uporządkować pewne obszary swego życia, ale nie wiedzą, jak się za to zabrać. Potrzebują zająć się sobą, zaopiekować i zadbać o siebie oraz szukają wsparcia w tym działaniu. Potrzebują zatrzymać się, nabrać dystansu do tego, co się wokół nich dzieje.

W podróż po harmonijne życie i świadome zdrowie wybierzesz się w towarzystwie dwóch specjalistek od coachingu, których pasją jest wspieranie innych w budowaniu ich wewnętrznej siły do wprowadzania zmian w życiu pozwalających na czerpanie z niego pełnymi garściami.

Ewa Soroczyńska Certyfikowany coach i trener biznesu. Prowadzi warsztaty oraz coaching indywidualny dla kadry menedżerskiej. Specjalizuje się w obszarze motywacji i rozwoju potencjału człowieka, zarządzaniu aktywnością oraz zarządzaniu procesem zmiany. Na co dzień łączy pracę coachingową z pracą w biznesie. To co pomaga jej w pracy to zdolności analityczne, logicznego i koncepcyjnego myślenia oraz wyciągania wniosków połączone z rozbudowanymi umiejętnościami interpersonalnymi. Połączenie to daje łatwość identyfikacji istotnych i złożonych zjawisk oraz proponowania i wdrażania stosownych zmian.

Ewa Mościcka Certyfikowany coach ICF na poziomie ACC. Specjalizuje się w coachingu zdrowia i życia. Ukończyła studia Coaching Zdrowia i Żywienia w Collegium Civitas oraz kurs certyfikujący w Szkole Coachów Meritum. Prowadzi warsztaty i coaching indywidualny dla osób poszukujących wsparcia w zakresie budowania zdrowia, work-life balance oraz wprowadzania zmian warunkujących realizację celów osobistych. Oprócz coachingu zajmuje się też edukacją prozdrowotną i pracą z ciałem w nurcie body&mind. Posiada uprawnienia instruktora sportu i rekreacji ruchowej. Uczestniczyła w wielu warsztatach podnoszących umiejętności coachingowe i trenerskie oraz szkoleniach związanych z terapią ruchem, treningiem oddechowym i relaksacyjnym.

Spotkamy się w Centrum Promocji Zdrowia Falenty oferującym pełne zaplecze konferencyjne oraz zakwaterowanie w komfortowych warunkach w nowoczesnych pokojach z telewizorem i dostępem do Internetu. Wyżywienie przygotowywane jest w kuchni na miejscu. Posiłki przyrządzane są bezpośrednio przez podaniem ze składników pochodzących od lokalnych dostawców. Do dyspozycji uczestników jest bufet kawowy. Niewątpliwym atutem jest położenie ośrodka w otoczeniu rezerwatu Stawy Raszyńskie (na granicy południowo-zachodniej Warszawy) – skłania do spacerów i relaksu na świeżym powietrzu. Obiekt wyposażony w windę, udogodnienia dla osób z niepełnosprawnością i bezpłatny parking.Green GardenHotel, ul. Droga Hrabska 50, 05-090 Falenty k/Warszawy


Green GardenHotel

ul. Droga Hrabska 50
05-090 Falenty k. Warszawy

Pokoje - Recepcja
Recepcja@GreenGardenHotel.pl
tel. kom: 667 698 988

Sale Konferencyjne - Szkolenia
Przyjęcia Okolicznościowe
Konferencje@GreenGardenHotel.pl
tel. kom: 603 599 699
tel. kom: 603 605 608

 

Napisz wiadomość

Wiadomość z formularza kontaktowego